Кошик
Немецкие системы энергоснабжения R.I.D. GmbH -  в Украине!
Київ02167, Украина, г. Киев, ул. Милославская 6
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (044) 221-83-43
+38 (095) 496-11-88
R.I.D. GmbH - Инновационные решения для самых сложных задач

Дизельні електростанції RID з двигуном MITSUBISHI

Вироблені в світовому центрі технологій Японії – дизельні двигуни виробництва Mitsubishi Heavy Industries – це поєднання новітніх інженерних розробок, сучасних технологій та багатоступеневого контролю якості. Двигуни MITSUBISHI володіють великим моторесурсом і підвищеною надійністю, низьким рівнем шуму і низьким витратою палива.
Уже много лет подряд инженерское японское подразделение MITSUBISHI считают одним из самых лучших в мире. Именно специалистов из данной компании приглашают к себе для разработки многих современных технологий, так как они имеют передовой опыт мирового уровня. Японское оборудование создано таким образом, что способно работать в самых экстре мальных условиях. Например, при критически низких температурах воздуха. Розділена камера згорання вихрового типу і самоочищаються паливні форсунки, спеціальний колінчастий вал і структура поверхні, посилене основу і наявність ребер, конструктивні особливості двигунів MITSUBISHI, забезпечують м'яку роботу з низьким рівнем шуму і вібрації. Це робить двигуни їх універсальними для комплектації будівельної, прибиральної та вантажопідйомної техніки, генераторних установок та промислового обладнання.
1 2