Кошик
Немецкие системы энергоснабжения R.I.D. GmbH -  в Украине!
Київ02167, Украина, г. Киев, ул. Милославская 6
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (044) 221-83-43
+38 (095) 496-11-88
R.I.D. GmbH - Инновационные решения для самых сложных задач

Дизельні Електростанції RID з двигуном MTU

MTU - провідний німецький виробник дизельних двигунів і комплектних систем для силових установок і є структурним підрозділом корпорації Rolls-Royce Power Systems AG. Продукція MTU - це плід копіткої і багаторічної роботи інженерів компанії Daimler Chrysler, якій MTU належала до 2005 р.

На заводах компании ведется самый строгий контроль качества, именно к этому вопросу производители относятся очень серьезно. Поэтому и их продукция имеет соответствующее качество. Также стоит отметить, что благодаря большому опыту в машиностроении специалистов бренда, его моторы обладают высокой мощностью, и низкой затратой топлива. Это делает их не просто надежными, а максимально экономными.

Інноваційна система вприскування палива під тиском до 1500 атмосфер з індивідуальним паливним насосом на кожному циліндрі і керованими форсунками відрізняється підвищеною надійністю. Силові агрегати MTU мають зменшене число трубопроводів і їх з'єднань, а паливні магістралі виробляються з подвійними стінками. Інтенсивна експлуатація двигунів можлива завдяки особливій конструкції картера.