Кошик
Немецкие системы энергоснабжения R.I.D. GmbH -  в Украине!
Київ02167, Украина, г. Киев, ул. Милославская 6
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (044) 221-83-43
+38 (095) 496-11-88
R.I.D. GmbH - Инновационные решения для самых сложных задач

Зварювальні генератори 5-10 kVA

Висока надійність у складних умовах

Більше, ніж просто зварювальні генератори

Зварювальні електростанції являють собою комбінацію з електрогенератора і зварювального апарату. Така станція може бути використана в якості автономного джерела енергії для ручного зварювання, різання і сплавки металів постійним струмом.

Мы производим сварочные электростанции с бензиновыми двигателями Honda, B&S и с дизельным двигателями Lombardini и со сварочным током от 220 до 300 ампер. Надежность в эксплуатации и неприхотливость в обслуживании являются отличительным качеством сварочных электростанций, которое доказывает, что они - это отличное решение для применения в целях электросварки.

Зварювальні електростанції RID широко використовуються на нафтових трасах, на будівельних майданчиках, а також можуть бути застосовувана в побуті і на промислових об'єктах. В залежності від моделі вони працюють від бензинових або дизельних двигунів. Можливо використовувати одночасно зварювальний апарат і додаткове обладнання, наприклад освітлювальні прилади.